اپل واچ ( apple watch )

 اپل واچ ( apple watch ) سری ۳ در تاریخ ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۷ معرفی شد و ۱۰ روز بعد فروشگاه ها به نمایش گذاشتند.

اما ما پیش از این برای به روز رسانی بعدی پیش می رویم: چه زمانی خواهد شد اپل ساعت سری ۴ منتشر شود، و چه ویژگی های جدید، قیمت و مشخصات فنی باید انتظار داشته باشیم؟

طراحی

اپل همان طراحی را برای سه نسل به طور یکنواخت حفظ کرده است (به غیر از برخی از ترفندهای جزئی زیبایی مانند گزینه های جدید و مواد رنگی و نقطه قرمز در مدل سلولی). با اضافه کردن یک ویژگی مهم جدید در سال ۲۰۱۷ – اتصال تلفن همراه – ما فکر می کنیم که شرکت به جای آن در طراحی جدیدی در سال ۲۰۱۸ تمرکز خواهد کرد.

طولانی ترین اپل به همان طراحی در رده آیفون خود نزدیک شده است، به عنوان یک مقایسه، سه نسل از آیفون ۶ (از طریق ۶S) به آیفون ۷ است – به روز رسانی بعدی برجسته طراحی دوباره برای آیفون X. اپل ممکن است احساس کند که بخش تماشا زیباتر از محافظت از گوشی است، اما اگر شرکت رکورد خود را شکست و چهار ساعت هوشمند به طور همزمان یکسان در چرخش داشته باشد، هنوز هم شگفت انگیز خواهد بود.

صفحه گرد

یک شایعه ی مجدد نشان می دهد که اپل ساعت را به صورت گرد، مانند ساعت مچی عادی سنتی، می دهد. برای صادق بودن، ما هیچوقت دوست نداشتیم که این رویکرد بر روی رابط کاربری ساعتهای Android Wear تأثیر بگذارد.

اختراع ۹،۹۴۰،۸۶۶ برای “دستگاه الکترونیکی دارای یک صفحه نمایش با لبه های منحنی” (همانطور که توسط Apple World مشخص شد) استدلال می کند که “نمایشگرهای دایره ای یا سایر صفحه های دارای لبه های منحنی”، استفاده از فضای بیشتر از آرایه های پیکسل می باشد.

صفحه بزرگتر

این تغییر از طراحی قابل توجهی است که توسط کمپانی مینگ چی کو، تحلیلگر محبوب و به طور کلی قابل اعتماد پشتیبانی می شود. در گزارش منتشر شده در مارس ۲۰۱۸، او پیش بینی کرد که سری ۴ ۱۵ درصد بیشتر از فضای صفحه نمایش خود را نسبت به سری ۳ داشته باشد.

Return to top of page